Dhoma me qera per pushime-Ksamil Sqiperi Kodi: D0012

Numri i njoftimit: 3105 | Postuar në: 29.05.2013, 18:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qera per pushime-Ksamil Sqiperi Kodi: D0012

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:10dhoma
5 dhoma ndodhen ne kat te dyte, ndersa
5 dhoma jane ne kat te trete.
Dhomat janë me krevate dopjo plus 1krevate tek, plus 1 krevat portativ (kapaciteti 3-4 veta).
Pershkrimi:
Largesia nga deti 100meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Internet wireles
Frigorifer
Parkim i garantuar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Largesia nga qyteti i Sarandes 14km.
Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km
Periudha dhe Tarifat per dhoma /nate
01/5-31/0615-20€
01/07-31/0725€
01/08-31/0825-30€
01/09-30/1015-20€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.
Per me shume mundesi zgjedhje mes ofertave qe ne ju afrojme shfletoni website tone
WWW.SARANDAINVESTPROPERTY.COM ne kategorine: REZERVONI PUSHIMET.
Ju sigurojme se mes 2000 dhomave qe ne kemi perzgjedhur afrojme cmimet me ekonomike
ne treg, qe ju te gjeni oferten qe ju pershtatet.
JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.
Ju mirepresim te na kontaktoni FALEMINDERIT.
Kontakte :
Cel ; +355694801295
+355672930980
Zyre ; +35585225110

info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype :sarandainvestprioperty
www.sarandainvestproperty.com

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty