Vresht +truall

Numri i njoftimit: 31058 | Postuar në: 01.02.2016, 22:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vresht dhe truall sip 2000m2 adresa prane uzines se lendeve plasese mjekes elbasan me hipoteke

 Elbasan     Shirgjan

Dërgo E-mail

 Elton