OFROJ SHERBIM DENTAR ME -40% ULJE CMIMI 0682184111

Numri i njoftimit: 31065 | Postuar në: 02.02.2016, 10:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Higjiena e dhëmbëve, Kujdes dentar

Lloji i njoftimit: Shitet


Klinika Dentare "Dhori Hanxhari" Ofron:

Mbushje 15-30 Mij Lek Te Vjetra
Heqje 5-10 Mij Lek Te Vjetra
Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50-100 Mij Lek Te Vjetra
Proteza
Kellef Dhembi Porcelan Dhe Metal
Pastrim Gurezash 5-10 Mij Lek Te Vjetra Etj.

Cmime Konkuruese Ne Kete Krize
Adresa Afer Bllokut Tr

Eksperience 30 Vjecare

Cel 068 21 84 111 Ose 068 444 14 36

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 jorgaqi