xhinse italiane per femra

Numri i njoftimit: 31070 | Postuar në: 02.02.2016, 15:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pantallona

Madhësi: S

Ngjyra: gri e errët

Çmimi: 1.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten xhinse italiane per femra masa S dhe M (te ngushta). Vetem me shumice 1000 te reja..

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Eralda