shiten hom cinema marka soni 5.1

Numri i njoftimit: 31078 | Postuar në: 02.02.2016, 18:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Audio dhe Video Produksion

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten hom cinema marka soni 5.1 bokse kollon majetofon me sidi me3sidi pleyr+kaset mp3 marka soni +vidio marka soni +dividi rekorder marka filips shiten per arsye mos perdorimi ne gjendje sh..te mir pune shiten dhe vec e vec

 Tiranë     Ali Demi

 cimi