Dhoma me qera per pushime ne Sarande Shqiperi Kodi: D0017

Numri i njoftimit: 3109 | Postuar në: 29.05.2013, 19:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qera per pushime ne Sarande Shqiperi Kodi: D0017

Qyteti: Sarande
Lagjia nr1
Shteti: Shqiperi
Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:8 dhoma Tek
5 dhoma ndodhen ne kat te dyte, kapaciteti 3 - 4 persona,
3 dhoma ndodhen ne kat te trete, kapaciteti 3 - 4 persona
Dhomat janë me krevate dopjo plus 1krevate tek, dhome gjumi,
Pershkrimi:
Largesia nga deti 50 meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Frigorifer
Internet wireless free
Parkim i garantuar
Uje drita te garantuara 24 ore
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Ambjenti rrethohet nga gjelberim
Largesia nga shetitorja e qytetit 50 metra
Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 50 meter
Periudha dhe Tarifat per dhoma/nate
01/5-31/0620€
01/07-31/0725€
01/08-31/0835€
01/09-30/1025€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.

Kontakte ;
Cel +355694801295
+355672930980
Zyra +35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ; sarandainvestproperty
www.sarandainvestproperty.com

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty