shitet Trinity Plus

Numri i njoftimit: 31106 | Postuar në: 03.02.2016, 20:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


shes Trinity plus ne gjendje te mir .. momentalisht e kam akoma e pune . ka nevoj vetem per nje servis te 4-5 butonash qe nuk shtypen lirshem .
esht OKAZION dhe shitet 500 mij lek

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 ilir