Apartament me qira ne plazh Durres

Numri i njoftimit: 31108 | Postuar në: 12.07.2018, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 0

Sipërfaqja: 0

Kati: 0

Çmimi: 40 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Kërkon me qira


Jepet apartament me qira ne plazhin e Durresit. Vendndodhje dhe pamje nga deti. Godina ka ashensor. E kompletuar. Cmimi eshte ditor, varjon sipas sezonit. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni ne nr.+355695233376 . Faleminderit

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 D.I