Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Shqiperi Kodi: D0019

Numri i njoftimit: 3111 | Postuar në: 29.05.2013, 19:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0019

Ky ambient akomodues ka ne dispozicion te pushuesve:10 dhoma
6 dhoma jane teke, kapaciteti 2-3 persona
2 dhoma jane dopjo kapaciteti 4-5 persona
Pershkrimi:
Largesia nga deti 150 meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Frigorifer
Parkim i garantuar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Largesia nga qyteti i Sarandes 14km.
Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km


Periudha dhe Tarifat per dhoma/nate
Dhoma Teke Dopjo
01/5-31/0610-15€20€
01/07-31/0725€30€
01/08-31/0825-30€35€
01/09-30/1015-20€20€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.
Rreth Ksamilit:
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.Qyteti i Ksamilit, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.Per me shume mundesi zgjedhje mes ofertave qe ne ju afrojme shfletoni website toneWWW.SARANDAINVESTPROPERTY.COM ne kategorine: REZERVONI PUSHIMET.Ju sigurojme se mes 2000 dhomave qe ne kemi perzgjedhur afrojme cmimet me ekonomikene treg, qe ju te gjeni oferten qe ju pershtatet.JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.
Ju mirepresim te na kontaktoni FALEMINDERIT.

Kontaktet
Cel; +355694801295
+355672930980
Zyra +35585225110

http: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ; sarandainvestproperty 

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty