Fustane nuserie

Numri i njoftimit: 31111 | Postuar në: 04.02.2016, 00:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim fustane nuserie ne durres jan rreth 70 cope

 Durrës     Durrës

 FuStane nuserie