Dhoma me qira per pushime Sarande ShqiperiI Kodi: D0015

Numri i njoftimit: 3112 | Postuar në: 29.05.2013, 19:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qira per pushime Sarande ShqiperiI Kodi: D0015

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:6 dhoma
4 dhoma ndodhen ne kat te dyte, kapaciteti 3 - 4 persona,
1 hyrje 1 + 1 ndodhet ne kat te pare, kapaciteti 4 - 5 persona
Dhomat janë me krevate dopjo plus 1krevate tek, plus 1 krevat portativ (kapaciteti 3-4 veta).
Pershkrimi:
Largesia nga deti 100 meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Frigorifer
Parkim i garantuar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Largesia nga shetitorja e qytetit 100 metra
Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 100 meter

Periudha dhe Tarifat per dhoma/nate
01/5-31/0620-25€
01/07-31/0730€
01/08-31/0830-35€
01/09-30/1025€
Politika Anullimit:

Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj
.
Kontakte ;
Cel: +355694801295
+355672930980
Zyra : +35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ; sarandainvestproperty
http:

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty