Punime hidrualike eletrike

Numri i njoftimit: 31149 | Postuar në: 05.02.2016, 23:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: C

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kryem punime hidrualike eletrike
Dhe punime te ndryshme per info
Na kontaktoni

 Tiranë     Qyteti Studenti

 ,,,,