Thika MIMAQI 120

Numri i njoftimit: 3126 | Postuar në: 31.05.2013, 01:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


MIMAQI ESHTE NJE NGA THIKAT ME TE PERDORESHME NE ZYRA, STUDIO ARQITEKTURORE DHE TIPOGRAFIKE.
MAKINA PERDORET PER TE PRERE LETER TE TRASESHIVE TE NDRYSHME,BIVULIN,PLASTIK DHE METALE.
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE PER FOTOGRAFIT DHE CDO INFORMACION TJETER.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjodeshi