PRES,THIKE,PRERIE MIMAQI 120

Numri i njoftimit: 3127 | Postuar në: 31.05.2013, 08:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.250 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


PRES,THIKE,PRERIE MIMAQI 120 E PERDORSHME NEPER ZYRA,STUDIO GRAFIKE,STUDIO ARQITEKTESH ETJ. E PERDORSHME PER TE PRERE LETER (TE HOLL DHE DERI NE 400GR),PLASTIK DHE SFONDE METALIKE. TE INTERESUARIT SERIOZ TE KONTAKTOJN ME E-MAIL DHE NE M.+306984136119GR.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdesshi