SHITET 1 PRINTER MULTIFUNKSIONAL

Numri i njoftimit: 3181 | Postuar në: 05.09.2013, 22:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Printera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET 1 PRINTER ME SHUME FUNKSIONE SI PRINTER ,FOTOKOPJE ,FAX DHE SCANER ESHTE PERDOR VETEM 1 MUAJ FIKS ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE MARKA CANNON 1R 1022 ,8000 kopje 1 boje.Me dalje ne rrjet RJ45.Sirtar vetem per A4. + PLUS TAVOLINA E SAJ . TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE
NR CEL : 0695278372 CMIMI 190 EURO

Tel. : 0695278372

 Tiranë

Dërgo E-mail

 daniel