Fototypies

Numri i njoftimit: 3183 | Postuar në: 03.06.2013, 20:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 256 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten fototypies dhe printera te modeleve te ndryshme te kaluara ne servis pak te perdorura, ne gjendie shume te mir pune dhe me garanci nje vit.
Fotografi sipas kerkes-ofertes.Ne mailto,telefon,apo ne skajp dhe f/b me te njejtin emer si me poshte.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi