STUDIO SHTYPI DIXHITAL.

Numri i njoftimit: 3184 | Postuar në: 03.06.2013, 20:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 13.600 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Studio shtypi dixhital me makineri dixhitale dhe printera te viteve te fundit dhe paisje te tjera.
*Konica Minolta 7272,dhe7255
*Konica Minolta bizhub C 450 me ngjyra.
*Ploter CS 2236 me ngjyra.
*OCE tits (skica) 400+ skaner,te lidhura ne dhiktio.
*Palosie dixhital skicash -OCE 940.
*Aparat spiral-plastik dhe teli.
*Binderkola me te nxehte.
*Thike prerie Primo 48r.
Fotografit sipas kerkes-ofertes

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi