Binder

Numri i njoftimit: 3190 | Postuar në: 03.06.2013, 21:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 910 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Binder me te nxehte Lamipac Kerfg-320 A3 me nxehtesin vec, transparente pak e perdorur 80 euro
Binder me te nxehte "Attabind 70" e re me pjes ndihmese me 8 numra 380 euro
Unibind me dy kanale,nje te ftohte dhe nje te ngrohte,automat binder.Bashke me 250 inokx per kopertinen,koll e nxehte dhe kopertina shitet 450 euro

 Durrës

Dërgo E-mail

 Florian Gjojdeshi