benz c klas 220.viti 2002

Numri i njoftimit: 32164 | Postuar në: 07.02.2016, 19:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes benz c klas 220 viti 2002 me marrsha me targa shqiptare deri me 10-12-2016 te paguara.ne gjendje perfekte gri tapiceri gri sh.te paster.me vaj e filtra te sapo nderruar si dhe bateria me nje vit garanci e sapo vene.disqe 17.pra ska nevoj per asgje.

 Krujë     Bubq

 haki