Fustane nuserie

Numri i njoftimit: 32208 | Postuar në: 09.02.2016, 16:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 7.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy fustane nuserie ngjyre roze dhe I bardhe.

 Fier     Fier

 Tani