kerkoj pune

Numri i njoftimit: 32212 | Postuar në: 09.02.2016, 18:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ruajtje Siguri dhe Mbrojtje / Security

Gjinia: Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Nuk kam

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 300 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj pune si roje private

 Berat     Ura Vajgurore

Dërgo E-mail

 skerdilajd daja