JNC-TAC PC i vitit 2007

Numri i njoftimit: 3226 | Postuar në: 04.06.2013, 23:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 3 GHz

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 180 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ose Nderrohet JNC-TAC Made in Japan.
Ngjyra e zeze.
Kompjutri JNC eshte i vitit 2007 me parametra si me poshte :
RAM 2GB DDR2
CPU 3.01 GhZ Intel Pentium 4 Multi-GPU
Kart Grafike 256 Mb , ATI Radeon Graphic Processor , Internal DAC , Radeon Series 1550 X
Eshte ne forme shume te mire 2 vjet i perdorur .
Kompjutri do te jepet sebashku dhe me nje bateri FALAS !!!
Te gjitha keto per 180000 LEKE te vjetra .
Cmimi eshte dhe i diskutueshem...

TE INTERSUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E CELULARIT --> 0696292381
OSE NE NUMRIN E TELEFONIT FIX --> 081323456.

 Përmet

Dërgo E-mail

 Xhenis