parfum KENZO 50ML (edp)

Numri i njoftimit: 3286 | Postuar në: 10.06.2013, 00:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 Lekë

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Parfume, Aromat, Toalete / Perfume për Femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes parfum KENZO flower tag 50 ml (parfum)

 Tiranë

Dërgo E-mail

 arb