shitet biciklete

Numri i njoftimit: 3320 | Postuar në: 11.06.2013, 22:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet biciklete e sapo ardhur nga greqia ne gjendje shum te mire pune me marsha te regullta me amortizator,

 Tiranë

Dërgo E-mail

 dei