Printer-fotokopje Konica Minolta.

Numri i njoftimit: 3325 | Postuar në: 12.06.2013, 02:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Konica Minolta bizhub c 351 Color Laser 4-1(Fotokopje,printer,skaner dhe fax) dyblex.Shpejtesia ne A4 dhe A3,35 fije ne minut me ngjyra dhe bardhe e zi. Cpu-payer pe 750 cop,fx-600mkz,memioria 512 mb,hdd 40 gb, interface 10/100-bese-t. Rthernet,analiza ne printim 600x1800 dpi,foleja e letres
250fije , shum ekonomik ne shtyp dhe elektrit.
Bashke me shumen ekonomike,e vene ne pune ne 2005 e perdorur nga nje dore

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi