Okazion! Goma te reja FORCEUM duke filluar nga 32€

Numri i njoftimit: 33265 | Postuar në: 11.02.2016, 12:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 32 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet


Goma te standarteve Europiane me cmime fantastike
R14 185/65-32€ R15 185/65-35€ R16 195/50-37€ R16 205/60-41€ R16 225/60-42€
R16 265/70-66€ R17 215/55-45€ R17 225/65-60€ R17 235/65-60€ R17 265/65-68€
R18 245/45-51€ R18 235/50-66€ R18 225/60-66€ R18 235/60-68€ R18 265/60-71€
R19 245/45-59€ R19 235/55-68€ R19 255/55-70€ R20 245/35-80€ R20 245/40-75€
R20 265/45-83€ R20 255/50-66€ R20 265/50-95€ R20 275/55-98€

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 julian