Hotel,ne GREQI

Numri i njoftimit: 33328 | Postuar në: 13.02.2016, 18:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Frëngjisht

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 700 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkon te punesoje kamarier ne IRAKLIO TE KRETES,per sezonin e veres,prill-tetor,ofrohet ushqim dhe fjetje falas si dhe kontrate e rregullt pune.Kandidati duhet te flase mire anglisht,frengjisht si dhe te kete dokumente te rregullta qendrimi ne GREQI(taftotita ose adhia paramonis).Mund te kontaktoni direkt me hotelin ne numrin e telefonit 00302897042307 nga e hena ne te premten ora 9-13.

 Tiranë     Brraka

Dërgo E-mail

 ARTUR PJETRI