Shitet Apartament banimi.

Numri i njoftimit: 3338 | Postuar në: 12.06.2013, 22:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Me dru

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet apartament banimi ne katin e katert..dy dhoma e guzhine..aneks..koridor..banjo dhe ballkon te madh..pjeserisht e rregulluar..e kompletuar ose jo..uje dhe drita 24 ore..pallat ekzistues..te gjitha dhomat marrin diell kur ka..me dekumenta dhe hipoteke te rregullt..! Cmimi 26 000 Euro.! Mund te telefononi ne numrin 0682221344.!

 Mirditë

Dërgo E-mail

 Agimi