Koltuqe

Numri i njoftimit: 33382 | Postuar në: 15.02.2016, 20:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuk Tresh

Lloji i njoftimit: Shitet


Karrige per ambjen Te jashte e kolltuqe per ambient Te mrenshem 8 Jan Te jashtem dhe 4 Jan per brenda Te jashtemet jan punim nga hakuri ne gjendje shum Te mire Te interesuarit mund Te kontaktojn

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

 Celi