Disqe per X5 sport madhesia 21

Numri i njoftimit: 33383 | Postuar në: 15.02.2016, 20:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 21

Prodhimi: Alumin

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disqe per X5 sport madhesia 21 Jan shoqerohen me 8 goma ne gjendje shum Te mire Te interesuarit mund Te kontaktojn

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

 Ledi