goma per traktor godyear radial 16.9/28 2 cope dhe 16.9/38

Numri i njoftimit: 33393 | Postuar në: 16.02.2016, 09:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Gomat jane 70% ne gjendje shume te mire

 Devoll     Bilisht

 viktori