shtepi ne vlor

Numri i njoftimit: 33398 | Postuar në: 16.02.2016, 14:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


apartamenti esht nenje zon te qet dhe afer qendres tek rruga lef sallati shtepia esht e kompletuar..

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 astrit