Konica Minolta Printer fotokopie 7020

Numri i njoftimit: 3342 | Postuar në: 13.06.2013, 10:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Printer-Fotokopie A3,A4 automato nga te dy anet shtyp shume ekonomik ne gjendie shume te mire pune,lidhet dhe me kompiuterin shitet

 Durrës

Dërgo E-mail

 Fkoriam Gjojdeshi