Piste vrapimi me tv siper

Numri i njoftimit: 33422 | Postuar në: 17.02.2016, 16:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Vrapim - Jogging / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Piste me tv . Ngarkesa 150 kg .
Shpejtesia max 14km/ora
Me gradim automatik pjerresie .

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Ylli