Tirane, ofrojme vend pune Java Developer - Junior

Numri i njoftimit: 33431 | Postuar në: 18.02.2016, 10:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Kompjutera, Internet, Telekom

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: ShitetKompania FORWARD kerkon kandidate me profil JAVA Developer per degen e saj ne Tirane. Pozicionet e ofruara (full-time) parashikojne trajnim paraprak mbi teknologjite e perdorura dhe me tej programim te aplikacioneve te reja dhe mirembajtjen e aplikacioneve ekzistuese.
FORWARD eshte nje kompani e kontrolluar nga OMNIAWAY, kompani italiane me eksperience 15 vjecare ne projektimin dhe realizimin e aplikacioneve web dhe mobile ne kuader te zgjidhjeve business-to-business (B2B) dhe business-to-consumer (B2C).

Njohurite dhe cilesite e kerkuara:
- njohuri mbi Java Standard Edition dhe Java Enterprise Edition
- njohuri te gjuhes italiane te nivelit (te pakten) mesatar
- njohuri me relational database (SQL e diagram ER) si dhe DBMS me te njohura ne treg (MySQL, Oracle)
- njohuri mbi HMTL, CSS, Javascript, jQuery si instrumenta te programimit front-end
- njohuri mbi programimin e aplikacioneve mobile (Android, iOS) do jene nje prioritet per kandidaturen
- arsim te larte ne dege informatike (inxhinieri, informatike, shkenca matematike, ...)
- aftesi per te punuar ne grup dhe per te zgjidhur probleme te ndryshme

Kandidatet e interesuar jane te ftuar te dergojne CV-ne e tyre ne gjuhen italiane ne adresat job@forward.al dhe personeli@multiserviscenter.al

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Forward Shpk >(Ndërmarrje)