Tirane, ofrojme vend pune Java & Android Developer - Junior

Numri i njoftimit: 33432 | Postuar në: 18.02.2016, 10:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Kompjutera, Internet, Telekom

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: ShitetKompania FORWARD kerkon kandidate me profil Java Developer dhe Android Developer per degen e saj ne Tirane.
FORWARD eshte nje kompani e kontrolluar nga OMNIAWAY, kompani italiane me eksperience 15 vjecare ne projektimin dhe realizimin e aplikacioneve web dhe mobile ne kuader te zgjidhjeve business-to-business (B2B) dhe business-to-consumer (B2C).

Njohurite dhe cilesite e kerkuara:
- eksperience pune me Java Standard Edition dhe Java Enterprise Edition
- eksperience pune me aplikacione mobile ne Android (njohuri programimi ne sistemet e tjera mobile si iOS dhe Windows phone do jene nje prioritet per kandidaturen)
- njohuri te gjuhes italiane te nivelit (te pakten) mesatar
- njohuri me relational database (SQL e diagram ER) si dhe DBMS me te njohura ne treg (MySQL, Oracle)
- njohuri mbi HMTL, CSS, Javascript, jQuery si instrumenta te programimit front-end
- arsim te larte ne dege informatike (inxhinieri, informatike, shkenca matematike, ...)
- aftesi per te punuar ne grup dhe per te zgjidhur probleme te ndryshme

Kandidatet e interesuar jane te ftuar te dergojne CV-ne e tyre ne gjuhen italiane ne adresat job@forward.al dhe personeli@multiserviscenter.al

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Forward Shpk >(Ndërmarrje)