Tre aparate libralidhje per zyra,studio,kancelari

Numri i njoftimit: 3353 | Postuar në: 13.06.2013, 13:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Aparate per zyro,studio,kancelari.
*SPIRAL METALIK COMBBIND C110. me trashesi deri ne 300 flet te bllokut(librit)
*Thermokol 40 binding per te ngjitur kopertinen me librin me te nxehte.
*Thike prerie letre deri A3 me skuader dhe me levizje drejtvizore

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi