Makine palosie per studio Arqitekte dhe Inxhinjerike.

Numri i njoftimit: 3355 | Postuar në: 13.06.2013, 13:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


ROWE 710-2 e vitit 2010,pak e perdorur,me shpejtesi palosie 12 m/min,gjysma e gjatesis 2.5m,gjysma e gjeresis 960mm,
Pesha e letres nga 60 deri ne 110gr/m2. Shitet per arsye pensioni.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi