Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Shqiperi Kodi: D0021

Numri i njoftimit: 3360 | Postuar në: 13.06.2013, 14:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1800

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0021
Ky ambient akomodues ka ne dispozicion te pushuesve:25 dhoma
25 dhoma jane teke, kapaciteti 3-4 persona/ dhome
Pershkrimi i dhomave
Dhomat jane te pajisura me 1 krevat dopjo + 1 krevate tek + 1 krevate portativ
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Frigorifer
Internet wireles pa pagese
Parkim i garantuar
Ne ambjentet e kesaj vile ofrohet sherbim kushine tradicionale si dhe sherbimi cafe - bar
Largesia nga deti 100 meter linear
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Largesia nga qyteti i Sarandes 14km
Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km


Tarifa dhe periudha per dhomat teke /nate

01/5-31/06-- 30€
01/07-31/07---35€
01/08-31/08---35-40 €
01/09-30/10--- 30€
Tarifat dhe periudha per dhomat dopjo /nate
House Double
01/5-31/06 --- 35€
01/07-31/07---45-50 €
01/08-31/08---50€
01/09-30/10--- 25€

Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.
Rreth Ksamilit:
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.
Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.

Kontaktet
Cel +355694801295
+ 355672930980
Office +35585225110
http: info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ;sarandainvestproperty

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty