Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014

Numri i njoftimit: 3361 | Postuar në: 13.06.2013, 15:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 45 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014
Qyteti: Sarande
Lagja nr.1
Ne kete ndertese ndodhen 11 apartamente
Perberja e apartamenteve:
5 apartamente me nga 2 dhoma secili, 1+1, kapaciteti 4-5 persona/ apartament
(dhome gjumi, 1 krevat dopjo, 1 krevat tek, dhome gjumi 2 krevate tek + guzhine)
6 apartamente me nga 1 dhome secili, kapaciteti 3-4 persona
(dhome gjumi, 1 krevat dopjo, 1 krevat tek, + guzhine)
Sallon, kuzhine, ballkon me pamje nga deti
Pershkrimi:
Largesia nga deti 30 meter larg
Apartamentet jane te pajisur me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Frigorifer
Internet wireless free
Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit
Parkim i garantuar
Uje drita te garantuara 24 ore
Ambjenti rrethohet nga gjelberimi
Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 30 meter

Periudha dhe Tarifat per apartamentet dyshe 1+1(kapaciteti 4-5 persona)/nate

01/5-31/06--40€
01/07-31/07--45€
01/08-31/08--45€
01/09-30/10--40€

Periudha dhe Tarifat per apartamentet tek(kapaciteti 3-4 persona)/nate

01/5-31/06--25€
01/07-31/07--35€
01/08-31/08--35€

01/09-30/10--25€Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.
Rreth qytetit te Sarandes
SARANDA ndodhet ne jug Shqiperise. Eshte vend bregdetar. Ka nje pozicion gjeografik dhe klime shume te favorshme, gje qe e ben nje destinacion te rendesishem TURISTIK.
Laget nga ujerat e detit JON. Duke qene ne jug te Shqiperise ajo kufizohet me toke me shtetin fqinje GREQINE. Ka 2 hyrie - dalje ne jug KAKAVIJA dhe QAFBOTA ne to ushtrojne funksionin shteteror doganat ne cilat kryhen te gjitha procedurat lidhur me aktivitetin tregetar ndermjet dy shteteve. Gjithashtu kryhet dhe levizja njerezve anasjelltas ne dy vendet. Me det kufizohet me ishullin e KORFUZIT. Saranda disponon nje port i cili ben te mundur ankorimin e jahteve te madhesive te ndryshme dhe anijeve gjithashtu. Ne keto rrethana behet e mundur hyrja dhe dalja e shtetasve te huaj drejt destinacioneve te ndryshme turistike, vlen te theksojme se SARANDA ka ne gjirin e vet shume destinacione te hershme arkeologjike si per shembull: BUTRINTI FENIKAS MANASTIRI I 40 SHENJTOREVE ETJ.

Kontakt ;
Tel ; +355694801295
+355672930980
Zyra ; +35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype ;saranadinvestproperty
http:

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty