Skicografos shitet

Numri i njoftimit: 3388 | Postuar në: 14.06.2013, 14:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.000 €

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Skicografos OCETDS600 per skica A0+ per zura urbane,ndertimore dhe arqitekturore,me automat palosie dhe me tre lloj bobinash per gjatesi dhe trashesi letre,60 gr deri 110 gr/m2 pothuaj e reme prove pothuaj e re. Per me teper informacion ne C.+306934227140

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi