shiten atlete kepuc dhe sandale te perdorura

Numri i njoftimit: 3406 | Postuar në: 16.06.2013, 13:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 7.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten kepuc atlete sandale cizme te perdorura me shumic per arsye mbyllie aktiviteti 7mij lek te vjete kg

 Vlorë

Dërgo E-mail

 ermal