disqe benci AMG

Numri i njoftimit: 3479 | Postuar në: 24.06.2013, 10:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shes disqe benci alumini AMG me goma pirelli te ardhur nga anglia 18/35 265, cmimi 500 Euro, nr 0682066244

 Tiranë

Dërgo E-mail

 miri