shitet per arsye emigrimi...

Numri i njoftimit: 3537 | Postuar në: 30.06.2013, 14:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Smart

Modeli: ForFour

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia pa dogan. vaj filtra te sapo ndrruar, ngjyra gri dhe e zez metalixato, me disqe origjinale te smartit.me baxha.me xhama 2 elektrik 2 manual.me kondicioner klima. me motor 1100 benzin.ne gjendje perfekte pune,

 Skrapar

Dërgo E-mail

 Gerti