Mixer , Mikrofon , Kart zeri , Stativ-Pop filter Mic ,Kufje

Numri i njoftimit: 3545 | Postuar në: 11.07.2013, 13:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 570 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mixer , Mikrofon , Kart Zeri , Stativ dhe pop filter mikrofoni , Kufje
Ne gjendje shum te mir dhe jo shum te perdorur ..
Cmimi Total : 570 Euro ...

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Majkell Hysa