majo plast tenda dielli kerkon teknik

Numri i njoftimit: 35518 | Postuar në: 23.02.2016, 09:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkojm teknik me eksperienc pune jo me pak se dy vjet te dije te prodhoj dhe montoj tenda dielli

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 mimi qiraxhiu