Shitet Lule Bonsai

Numri i njoftimit: 35522 | Postuar në: 23.02.2016, 10:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Lule Boinsai (pema e jetes) e rritur ne shtepi.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Lindita Zaka