Gdhendje ne drru

Numri i njoftimit: 35550 | Postuar në: 24.02.2016, 10:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 € i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i njoftimit: Shitet


Esht nje piktur e gdhendur ne drru ka perbajtje nacionaliste nje flamur me 2 krer dhe partizanet qe luftojn deri ne vdekje per ta ruajtur ... esht e vjeter me shum se gjysem shekulli e ka vler shum te larte .. esht trashgimi familjare ... ja vlen esht totalisht punim dore nga nje mjeshter i kesaj fushe..

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Armando