AP.ne rrugen kryesore Vlore-Skele vetem me 30,000 euro

Numri i njoftimit: 35557 | Postuar në: 24.02.2016, 13:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 103

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 30.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti eshte ne katin e dyte(jug-perendim)ne nje pallat 3 katesh ne rrugen Vlore Skele(te ish kombinati i peshkut).Eshte me dokumenta te rregullta.Apartamenti rrethohet me ballkon ne forme L.Pranojme dhe kembim me apartament ne Tirane.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Valentina