SUPER CMIM SHITET APARTAMENT

Numri i njoftimit: 35604 | Postuar në: 26.02.2016, 11:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 1222

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET APARTAMENT
SUPER CMIM SUPER I MIREMBAJTUR
NE SUPER POZICION .... I FRESKET NE VERE
DHE I NGROHTE NE DIMER ..... ME DY BANJO
ME DRITARE ......ME DY BALLKONE E CILA NJERA
E MBYLLUR .........CDO GJE SIPAS FOTOVE ...
PER ARSYE EMIGRIMI
SHITET URGJENT !!!!!
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 REZART